21.10.17 | 22:41
Instagram

Partizan - Igokea   117:104

Partizan i Igokea igraju meč pete runde ABA lige u dvorani "Aleksandar Nikolić".

Kao što je bilo za očekivati, utakmica na veliki broj poena i dosta brzih realizacija. Ponovo nestvarni Dorel Rajt pravi razliku na parketu u korist Igokee, ali sa druge strane odlično ga prati Vilijams Gos

Na broj poena u prvom poluvremenu, pozavidele bi i neke NBA utakmice. Partizan - Igokea   50:50!

Nastavilo se istim tempom i u drugom poluvremenu, Igokea je vodila konstantno, ali je Partizan pre svega odličnom igrom u tranziciji hvatao priključak. Videli smo mnogo lepih poteza, ali i malo kvalitetne odbrane.

Pečat na ovu utakmicu definitivno je ostavio pomenuti dvojac. Rajt i Gos su pokazali sve čari napadačke košarke i velikog talenta. Način igre Dorela Rajta pokazuje njegovu NBA klasu i nešto što se retko viđa na parketima regionalne lige.Partizan pravi neverovatnu seriju od 17-0 na kraju treće četvrtine za 80:71.

Partizan nije iskoristio samo nekoliko napada u 4/4 i u neverovatno efikasnoj utakmici odnosi pobedu!

Ne sme se izostaviti ni odlična partija Patrika Milera koji je pratio svog sunarodnika u dresu Partizana.

Partizan (Gos 30, Miler 23 i 11 asistencija, Andrić 15, Šalić 16)   Igokea (Rajt 34, Radivojević 13, Ponjavić 13)

Partizan sledeće kolo gostuje Ciboni, dok Igokea dočekuje FMP.

Da li Partizan sa novim trenerom može do završnice ABA lige?