Zvezda za dlaku ispustila pobedu u Kaunasu!

13.10.17 | 19:58
Instagram

Žalgiris - Crvena zvezda 78:76

Gledali smo neizvesno prvo poluvreme utakmice u Kaunasu u predivnoj atmosferi u zemlji koja košarku doživljava kao nacionalni sport.

Gosti iz Beograda igraju bez Kešelja i Dangubića. Ročesti je nervozno otvorio ovaj meč i rano ušao u kontra ritam, dok su Bjelica i Feldain održali crveno bele u igri, za 43-40 na poluvremenu.

Odlična defanzivna predstava Crvene zvezde u trećoj četvrtini. Žalgiris bez rešenja u napadu i rezultat nakon 3/4 je 53-57 za Crvenu zvezdu.

Posle rezultatske klackalice u 4/4 Ročesti promašuje šut za pobedu i Žalgiris odnosi čitav plen. Dosta oscilacija smo gledali u igri Crvene zvezde, što se i može očeivati od ovog novog tima. Ostaje žal što nije napravljen brejk u gostima, ali sezona je duga i ima vremena za popravni.

Crvena zvezda ( Antić 17, Bjelica 18, Ročesti 10) , Žalgiris ( Jankunas 15, Pangos 14, Ulanovas 11)

Da li Partizan sa novim trenerom može do završnice ABA lige?